Wyprzedaż! GSM2000 ELMES Moduł GSM

GSM2000 ELMES Moduł GSM

Nowy produkt

 • Uniwersalny moduł GSM
 • Częstotliwość: GSM 900 / 1800 MHz
 • Ilość numerów telefonów: 6
 • Ilość wejść programowalnych: 4
 • Ilość wyjść przekaźnikowych: 4 (NO/NC)
 • Tryb wyjść: monostabilne lub bistabilne
 • Obsługa wyjść za pomocą 2048 numerów telefonów
 • Funkcja okresowego testu, styk sabotażowy
 • Ograniczenie komunikatów w ciągu dob

Produkt powystawowy 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

142,50 zł

-50%

285,00 zł

Opis

ProducentELMES
Gwarancja24 miesiące
Typ produktuModuł GSM
Waga0,3 kg

Więcej informacji

GSM2000 jest to zintegrowany, uniwersalny moduł telefoni komórkowej firmy Elmes (psmo GSM: 900 / 1800 MHz) przeznaczone jest do powiadamiania o zdarzeniach w systemach alarmowych lub systemach sterowania za pomocą wysyłanych komunikatów SMS CLIP. Moduł może obsługiwać do 6 numerów telefonów.

 

Moduł posiada 4 swobodnie programowalne wejścia oraz 4 wyjścia przekaźnikowe, które są odseparowane galwaniczne. Wyjścia przekaźnikowe są wyjściami typu NO/NC (normalnie otwarte / normalnie zamknięte) . Moduł odbiera także komendy SMS, co pozwala zdalnie sterować urządzeniami podłączonymi do jego wyjść.

 

Wyjścia mogą działać w trybie monostabilnym lub bistabilnym. Wyjście działające w trybie monostabilnym oznacza, że załączenie wyjścia będzie krótkotrwałe, natomiast wyjście działające w trybie bistabilnym będzie oznaczać, że zmiana stanu będzie trwała. Wyjścia mogą być sterowane za pomocą SMS lub CLIP pochodzącymi aż z 2048 numerów telefonów. Wyjścia także mogą być pobudzane za pomocą pobudzenia odpowiednich wejść.

 

GSM2000 posiada także dodatkowe funkcje np. funkcja okresowego testu. Test jest wykonywany w postaci okresowego sygnału CLIP bądź SMS na jeden lub dwa numery telefonu. Częstotliwość może być określona przez Użytkownika. Moduł komunikacyjny jest chronony poprzez wyłącznik TAMPER, sygnalizujący otwarcie obudowy. Do dodatkowych zalet urządzenia można także zaliczyć zdalną konfigurację książki telefonicznej, czyli dodawanie oraz usuwanie numerów telefonów za pomocą SMS oraz ograniczenie ilości komunikatów SMS w ciągu doby.

 

Moduł komunikacyjny umożliwia wykonywanie okreslonych przez Użytkownika koment AT (zarówno zaraz po włączeniu modułu, jak i w trakcie jego pracy) oraz wymuszenie jednokrotnego dzwonienia przy powiadomieniu CLIP, nawet gdy powiadomienie się nie powiodło, tzn. gdy odbiorca nie odrzucił połączenia. Konfiguracja ustawień oraz aktualizacja modułu za pomocą oprogramowania wykorzystując do tego komupter PC.

 

GSM2000 jest to aktualna wersja archiwalnego produktu GSM2.

 

Zestaw zawiera:

 • moduł GSM
 • antena GSM

Przewód służący do programowania modułu jest opcjonalnym produktem elementem oraz nie znajduje się w komplecie.

25 innych produktów w tej samej kategorii: